Передріздвяні новини
Нові ТМ у продажу:
- три туристичні марки, створені спільно зі Львівським історичним музеєм (ЛІМ): №341 "Палаццо Бандінеллі і Чорна кам'яниця - Львів” (місце продажу - квиткова каса Музею історичних коштовностей, Ринок, 2), №351 “Кам'яниця Корнякта та Італійське подвір'я - Львів” (квиткова каса ЛІМ, Ринок, 6) та №324 ”Міський арсенал і Музей "Арсенал”- Львів” (квиткова каса ЛІМ)
- №322 "Ресторація - музей "Гасова лямпа" – марки вже знаходяться у ресторації, але через проблеми з карантином там склалася незрозуміла ситуація із продажем сувенірів, що його тимчасово було припинено. Сподіваємося, найближчим часом все нормалізується. Але – приходьте і запитуйте менеджера про марки, це пришвидшить процес!
- № 23 "Замок, XIII-XVIII ст. – Олесько" (ресторан "Гридниця" у приміщенні замку, контакти продавця в описі марки)
- №281 "Катерининська церква, 1715 - Чернігів" (іконна лавка у церкві)
Робота над існуючими ТМ-місцями
Саме над цим ми особливо активно працювали останні два місяці. Завдяки моніторингу, який надходить від вас, шановні колекціонери, ми маємо оперативну інформацію про позитивні і негативні моменти роботи точок продажу ТМ. Всі скарги (і хороші відгуки також) були опрацьовані. Деякі місця продажу ми змінили на більш зручні для вас, зокрема:
ТМ №1 Горянська ротонда - Ужгород, Горяни, тепер продається у самому храмі, у церківника (контакти на сайті)
ТМ №2 "Мукачівський замок Паланок" – тепер у сувенірній крамниці на нижньому дворі замку, ліворуч від входу
ТМ №20 "Покровська церква – Кострина" – тепер у міні-готелі "Верховинський двір", доступному цілодобово
Поновлено запаси марок у ТМ-місцях, де вони давно закінчилися, а ми не були про це поінформовані продавцями:
ТМ№5 "Географічний центр Європи - Ділове"
ТМ №3 "Руїни замку тамплієрів – Середнє" та № 11 "Історичні винні підвали - Середнє" – у фірмовій крамниці "Леанки"
Ми і надалі чекаємо вашого моніторингу і будемо негайно реагувати на всі зауваження по роботі ТМ-місць!
Дерев'яні храми на туристичних марках:
На сайті "Дерев'яні храми України" з'явилися нові сторінки про дерев'яні церкви, що входять до системи ТМ-місць:
№ 98 Церква Св. Духа, 1795, у Колочаві
№ 139, церква св. арх. Михаїла у Негровці
№ 67 - Струківська церква в Ясіні
№16 Церква св. Миколи, XVII ст., 1704 р. у Сокирниці
№63 Церква Рiздва Богородицi - Стеблівка, XVI ст., 1797
Про цю церкву, що перебуває після пожежі 1994 року у стані руїни, можемо повідомити радісну новину – місцева громада вирішила зберегти і відновити цю пам'ятку. Думаємо, і робота автора сайту "Дерев'яні храми України" з пропагування церкви в Стеблівці у ЗМІ, і навіть випуск нашої ТМ теж зробили свій невеликий внесок до цього рішення.
Хочемо також звернути вашу увагу на дерев'яні церкви, де працюють наші добрі колеги, які гостинно ставляться до туристів і радо проведуть для них екскурсії своїм храмом (для надійності краще заздалегідь домовлятися про свій приїзд по телефону, контакти є на сайті):
№ 93 Успенська церква, XVII ст. в с. Новоселиця Виноградівського р-ну Закарпаття діє як музей, де ви можете відвідати цікаву екскурсію, присвячену історії церкви та її унікальним настінним малюванням
Детальніше тут.
№ 192 Церква Святої Трійці, 1720 в історичному місті Жовкві. Настоятель о. Василь відкриє храм для екскурсії і розкаже про його іконостас – шедевр малярства та сніцарства (різьби по дереву) XVIII ст.
Ви можете підтримати наш партнерський сайт "Дерев'яні храми України", який було номіновано на конкурс серед кращих пам'яткознавчих ресурсів, проголосувавши за нього тут .
Туристичні марки Україна